Kompaktowy odkurzacz pomoże utrzymać czystość w aucie

Marek Cekaw
Kompaktowy odkurzacz pomoże utrzymać czystość w aucie

Samochody brudzą się tak samo jak mieszkanie i należy je co jakiś czas sprzątać, szczególnie gdy wozimy nimi małe dzieci. Można oczywiście użyć tradycyjnego odkurzacza, którym sprzątamy dywany w naszym domu, ale znacznie poręczniejszym rozwiązaniem, będzie odkurzacz zaprojektowany specjalnie do czyszczenia samochodu.

0

Kosztujące około 60 dolarów urządzenie jest kompaktowych rozmiarów, więc nie zajmuje wiele miejsca w domu, a jeśli trzeba, można go wozić ze sobą w samochodzie. Zasilany jest oczywiście z gniazda zapalniczki, więc jest znacznie wygodniejszy w użyciu, ponieważ nie trzeba szukać kontaktu elektrycznego do którego można się podłączyć, a wyposażono go w 360 cm długości przewód.

Bagless Car Detailing Vacuum1

Odkurzacz jest naturalnie bezworkowy, więc jego eksploatacja jest bardzo wygodna, a ponadto ma szereg końcówek, które umożliwiają dokładne wyczyszczenie samochodu.

Bagless Car Detailing Vacuum2

Kilka rodzajów szczotek pozwala nie tylko wyczyścić dywaniki i kratki nawiewu systemu ogrzewania, posprzątać pod fotelami, ale też odkurzyć felgi oraz inne elementy karoserii. Natomiast silnik o mocy 550 W zapewnia odpowiednią siłę ssania, by wciągnąć wszystkie okruchy. Producent zapewnia, że przepływ powietrza jest w tym urządzeniu aż o 44% większy niż w produktach rywali, co znacznie podnosi jego efektywność.

Bagless Car Detailing Vacuum3

Odkurzacz może być naturalnie używany nie tylko w samochodzie, ale też i w domu.

Bagless Car Detailing Vacuum4

Bagless Car Detailing Vacuum5

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.