LG EasyClean: inteligentny piekarnik w nowoczesnej kuchni

Jakub Kornacki
LG EasyClean: inteligentny piekarnik w nowoczesnej kuchni

LG EasyClean jest nowoczesnym piekarnikiem, który wchodzi w skład inteligentnych urządzeń kuchennych LG ThinQ Kitchen Solution. Produkt ma zrewolucjonizować standardowy proces przygotowywania posiłków.

0

LG EasyClean jest kolejnym urządzeniem wchodzącym w skład nowoczesnych rozwiązań kuchennych LG ThinQ Kitchen Solution. Zaawansowany technologicznie piekarnik wyposażono w szereg funkcji, których głównym zadaniem jest efektywne przygotowanie posiłków w prosty, swobodny, a jednocześnie błyskawiczny i bezpieczny sposób.

LG_ThinQ_Kitchen_Solution_Release

LG EasyClean zastosowano między innymi system LG webOS oraz technologię rozpoznawania mowy Alexa. Ważnym elementem wykorzystanym w najnowszym piekarniku jest również moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi. Piekarnik może nawiązać połączenie z różnymi aplikacjami kulinarnymi. Dzięki nim urządzenie może poznać dokładne informacje o przepisie na konkretne danie, a następnie automatycznie rozpocząć nagrzewanie wnętrza do odpowiedniej temperatury.

LG_ThinQ_Zone_2

LG EasyClean jest urządzeniem prostym do utrzymania w czystości. Wnętrze piekarnika zostało wyłożone hydrofilową emalią. Piekarnik samodzielnie poinformuje użytkownika o konieczności jego wyczyszczenia. Wyśle użytkownikowi specjalne powiadomienie na smartfona. 

Piekarnik LG EasyClean został po raz pierwszy zaprezentowany podczas targów CES 2018.
Zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą piekarników do zabudowy.

Źródło: LG, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.