LG Electronics na IFA 2017

Jakub Kornacki
LG Electronics na IFA 2017

Podczas tegorocznej edycji targów IFA 2017, które rozpoczną się już za kilka dni, marka LG Electronics zaprezentuje poszerzoną linię pralek TWINWash oraz szafę odświeżającą LG Styler.

0

Produkując najnowszą linię pralek LG TWINWash inżynierowie postanowili skupić się przede wszystkim na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym urządzenia zapewnią jeszcze większą niż dotąd skuteczność prania. Wśród nowych rozwiązań znajdziemy urządzenia o dużej pojemności i szerokości ok. 69 cm, po węższe pralki o szerokości ok. 61 cm, z bardziej przystępnej półki cenowej. Nowa pralka TWINWash jest pierwszym urządzeniem na świecie, które umożliwia zrobienie dwóch różnych prań w jednej pralce.

large_LG_TWINWash_2

Urządzenia z serii TWINWash wykorzystują szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Wśród nich znajdują się intuicyjne funkcje, takie jak TrueSteam i TurboWash, których zadanie polega na skutecznym wyczyszczeniu tkanin, a także wyeliminowaniu z nich uciążliwych zapachów, zagnieceń i alergenów.

large_LG_New_Dryer_LG_Styler

LG Styler jest urządeniem, które zostało zaprojektowane z myślą o odświeżaniu odzieży. Również i w tym przypadku zastosowano autorskie rozwiązanie producenta, jakim jest funkcja TreuSteam, która odpowiada za usuwanie zagnieceń i nieprzyjemnych zapachów. Producent zastosował również inwerterową pompę ciepła w celu zapewnienia maksymalnej ochrony tkanin. 

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.