LG Electronics z 90 nagrodami CES 2017

Jakub Kornacki
LG Electronics z 90 nagrodami CES 2017

Podczas największych na świecie targów elektroniki użytkowej marka LG Electronics zdobyła aż 90 prestiżowych nagród. Najcenniejszą z nich jest tyuł "Best of the Best" za rewolucyjny telewizor LG OLED SIGNATURE W7 w konkursie Engadget CES.

0

Podczas tegorocznych targów elektroniki użytkowej CES 2017 marka LG Electronics skupiła się przede wszystkim na zaprezentowaniu rewolucyjnych urządzeń z linii LG SIGNATURE. Wśród zupełnie nowej serii produktów znalazł się telewizor, który został zaprojektowany zgodnie z nowatorską koncepcją Picture-on- Wall. To urządzenie zdobyło ponad 20 nagród – najwięcej spośród wszystkich debiutujących urządzeń LG. Na drugim miejscu, pod względem przyznanych nagród, uplasowała się lodówka LG Smart InstaView wyposażona w 29-calowy dotykowy wyświetlacz LCD.

LG Best of CES 2017b

Wśród wyróżnionych urządzeń znalazł się również 65-calowy telewizor LG B7 4K OLED, który został oceniony przez The Wall Street Journal jako najlepszy produkt na targach CES oraz nagrodzony przez CTA w kategorii wyświetlaczy wideo. Z kolei stylowy i elegancki LG B7 4K OLED otrzymał nagrodę 2017 CES Innovation Awards jako urządzenie, które poprawia jakość życia konsumenta.

Szczególną uwagę zwrócił także 65-calowy telewizor LG 4K LED nagrodzony nie tylko przez Consumer Technology Association (w dwóch kategoriach), ale doceniony także przez TWICE Picks Awards. Jako najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie uznano 55-calowy telewizor z przezroczystym ekranem firmy LG.

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.