LG InstaView ThinQ: inteligentna lodówka

Jakub Kornacki
LG InstaView ThinQ: inteligentna lodówka

Sztuczna inteligencja wchodzi do kuchni. Zaawansowana technologicznie lodówka LG InstaView ThinQ jest inteligentnym urządzeniem, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom domowników.

0

LG InstaView ThinQ to rewolucyjna lodówka, która z pewnością będzie wyznaczała nowe trendy w produkcji tego rodzaju urządzeń. Zaawansowany technologicznie model stwarza możliwość optymalnego zarządzania przechowywaniem wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych, a dodatkowo zapewnia najwyższy komfort obsługi i wygody. W LG InstaView ThinQ zastosowano aż 29-calowy dotykowy wyświetlacz LCD, który może stać się przeźroczysty po dwukrotnym stuknięciu. W ten sposób można zajrzeć do wnętrza lodówki bez konieczności otwierania jej.

LG_ThinQ_Kitchen_Solution_Release

Warto podkreślić, że inteligentna lodówka jest w stanie zapamiętywać przechowywane w niej składniki, a następnie podpowiadać domownikom inspiracje na ciekawe dania z wykorzystaniem owych produktów spożywczych. W ten sposób domownicy mogą w prosty sposób przyrządzić obiad czy apetyczną kolację. 

Inteligentna lodówka LG InstaView ThinQ umożliwia nie tylko przechowywanie produktów spożywczych. Jej funkcjonalność jest o wiele bardziej rozbudowana. Opcja Smart Tag pozwala kontrolować wszelkie najważniejsze informacje o przechowywanych artykułach spożywczych, np. datę ich ważności. Urządzenie zostało wyposażone w moduł Wi-Fi. Podczas spożywania posiłków domownicy zyskują możliwość odtwarzania muzyki z serwisów streamingowych, takich jak Amazon Music czy iHeartRadio. 

Lodówka LG InstaView ThinQ zostanie zaprezentowana podczas targów CES 2018.
Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą dotychczasowych lodówek marki LG.

Źródło: LG, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.