LG OLED TV: perfekcja natury na ekranach producenta

Jakub Kornacki
LG OLED TV: perfekcja natury na ekranach producenta

Przeprowadzona przez firmę LG Electronics akcja w Reykjaviku "Lights Out, Stars On - Wyłączmy światła, zobaczmy gwiazdy" prezentowała najlepszą technologi,ę wyświetlania obrazu OLED.

0

Cała koncepcja akcji "Lights Out, Stars On - Wyłączmy światła, zobaczmy gwiazdy" została zakończona wyjątkowym koncertem czołowych islandzkich muzyków w niezwykłym budynku Harpa Concert Hall. Z kolei przedmowę wygłosił islandzki poeta i powieściopisarz Andri Magnason w towarzystwie znanego youtubera Lewisa Hilsentegera z kanału Unbox Therapy. Podczas wieczoru wystąpiły światowe gwiazdy, takie jak Ásgeir, grupa GusGus oraz Ólafura Arnaldsa. 

lo1

Tłem wszystkich wystąpień była wyjątkowa instalacja, na którą składały się jedynie panele LG OLED. Wyświetlały one piękno zorzy polarnej na Islandii. Zdjęcia oraz film wyświetlono na 40 ekranach. Wydarzenie to było również początkiem wyjątkowej wystawy, która potrwa aż pięć miesięcy. Przez ten okres zdjęcia słynnych islandzkich fotografów będą wyświetlane na telewizorach LG OLED TV 4K serii 6. 

lo2

„Cieszymy się, że przygotowane przez nas wydarzenie na Islandii odniosło tak wielki sukces i przyciągnęło tylu widzów oraz liderów opinii. Dzięki stałym pracom nad innowacjami w dziedzinie telewizorów, już w roku 2013 wprowadziliśmy na rynek pierwszy na świecie telewizor OLED o przekątnej 55 cali. Pozycja lidera pomaga nam w wytyczaniu nowych kierunków rozwoju technologii organicznych diod. Przewidujemy, że do 2020 roku sprzedaż telewizorów OLED będzie rosnąć o 100% rocznie. Zamierzamy doskonalić naszą technologię oraz szukać kolejnych kreatywnych sposobów na przyciągnięcie uwagi konsumentów z całego świata. Koncept Lights Out, Stars On jest doskonałym przykładem wyjątkowego podejścia, które pomaga firmie w prosty i atrakcyjny sposób zaprezentować zalety matrycy OLED.” - powiedział Brian Kwon, prezes działu Home Entertainment firmy LG.

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane