LG SIGNATURE OLED: telewizory nowej generacji

Jakub Kornacki
LG SIGNATURE OLED: telewizory nowej generacji

Marka LG Electronics zaprezentowała swoje flagowe telewizory LG SIGNATURE OLED serii D na rok 2017. Dziesięć nowych modeli uznawanych jest za szczytowe osiągnięcie producenta wśród wyświetlaczy z płaskim ekranem.

0

W skład najnowszej linii telewizorów LG SIGNATURE OLED na rok 2017 wchodzą następujące modele: 77/65W7, 77/65G7, 65/55E7, 65/55C7 i 65/55B7. Producent zapewnia, że wszystkie z nich gwarantują idealną czerń, nieskończony kontrast oraz poszerzoną paletę barw. Wszystko ma zapewnić nieskazitelnie szczegółowy i czysty obraz, którego z pewnością nie zagwarantują nam urządzenia konkurencyjne. Oprócz wysokiej jakości obrazu, telewizory te mogą stać się domowym centrum rozrywki multimedialnej. 

LG SIGNATURE OLED TV W_Lifestyle2

Wszystkie najnowsze odbiorniki telewizyjne LG SIGNATURE OLED zachwycają swoją smukłą, elegancką konstrukcją. Wyjątkowa matryca OLED z minimalną ramką sprawia, że odbiorniki powieszone na ścianie wyglądają niczym prawdziwy, realistyczny obraz. Urządzenia zostały przeznaczone do wyświetlania treści o powiększonym zakresie tonalnym (HDR). Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się obrazem o zwiększonej jasności i poszerzonej palecie barw.

LG SIGNATURE OLED TV W_1

Kontrolę nad dźwiękiem sprawuje opatentowany system Dolby Atmos, który przenosi widza bezpośrednio w sam środek akcji. Pomieszczenie jest wypełnione bogatymi, przemieszczającymi się efektami dźwiękowymi, które otaczają użytkowników z każdej strony. Swoje działanie telewizory LG SIGNATURE OLED na rok 2017 opierają na nowo opracowanej wersji programu operacyjnego webOS 3.5.

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.