LG SK10Y: soundbar do kina domowego

Marek Cekaw
LG SK10Y: soundbar do kina domowego

Zaledwie kilka dni temu Samsung zaprezentował nowy soundbar przeznaczony do oglądania telewizji. LG nie chce być gorsze i również zapowiedziało listwę dźwiękową LG SK10Y, wyposażoną w dodatkowy subwoofer.

0

Nowy produkt koreańskiego giganta został opracowany we współpracy ze inżynierami z firmy Meridian Audio, którzy specjalizują się w produkcji wysokiej klasy sprzętu audio.

Szczegóły techniczne nowego produktu nie zostały jeszcze w pełni ujawnione. Wiemy jedynie tyle, że soundbar będzie wspierał technologię Dolby Atmos, oferując dźwięk w standardzie 5.1.2, zaś jego łączna moc muzyczna wyniesie imponujące 550 W.

Jak widać, jest to sprzęt, który z powodzeniem zastąpi nam standardowe zestawy głośnikowe, otaczając użytkownika dźwiękiem z każdego kierunku. Jest przy tym na tyle kompaktowy, by można go było umieścić pod nowoczesnym telewizorem, a dodatkowo zapewnia szerokie możliwości podłączenia źródeł dźwięku.

Szczegóły dotyczące ceny i dostępności LG SK10Y, powinniśmy poznać już za kilka dni, podczas styczniowych targów CES 2018.

LG-SoundBar_SK10Y-1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.