LG SUPER UHD: linia zaawansowanych telewizorów na 2017 rok

Jakub Kornacki
LG SUPER UHD: linia zaawansowanych telewizorów na 2017 rok

W skład najnowszej linii telewizorów LG SUPER UHD na 2017 rok wchodzi aż czternaście zaawansowanych technologicznie modeli. Wszystkie z nich zostały wyposażone w matrycę Nano Cell, która zapewnia najwierniejsze odwzorowanie kolorów w panelach LCD.

0

Wykorzystanie technologii Nano Cell wiąże się z tworzeniem niezwykle realistycznych obrazów, a także z wiernym odwzorowaniem kolorów w całej palecie barw. Oprócz tego matryca ta oferuje zwiększony kąt widzenia. Wszystkie modele telewizorów LG SUPER UHD z 2017 roku obsługują technologię HDR. Urządzenie te wyposażono w platformę webOS, która została stworzona przez producenta na potrzeby inteligentnych telewizorów.

LG SIGNATURE OLED TV W_Lifestyle1

Telewizory LG SUPER UHD z 2017 roku wykorzystują również ciekawą technologię, którą inżynierowie LG Electronics opracowali w porozumieniu z marką Technicolor. Współpraca obu firm miała na celu zapewnienie barw w jak najżywszych odcieniach. Z kolei innowacyjne rozwiązanie ULTRA Luminance pozwala rozświetlić najjaśniejsze elementy obrazu.

LG SIGNATURE OLED TV W_Lifestyle2 (1)

Rozbudowana platforma webOS oferuje szeroką funkcjonalność. Dzięki niej użytkownicy mogą wykorzystać telewizor jako domowe centrum rozrywki multimedialnej. Telewizory LG SUPER UHD charakteryzują się również atrakcyjnym wzornictwem Ultra Slim. Producent podkreśla, że w najcieńszym punkcie nowoczesne odbiorniki mają zaledwie 6,9 mm grubości. Eleganckie urządzenia stają się atrakcyjną ozdobą każdego domu.

Źródło: LG Electronics, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.