LG Signature 4K: 77-cali obrazu najwyższej jakości

Marek Cekaw
LG Signature 4K: 77-cali obrazu najwyższej jakości

Amerykański oddział koncernu LG Electronic rozpoczyna przyjmowanie zamówień, na najnowszy model odbiornika telewizyjnego. Telewizor z rodziny LG Signature dysponuje 77" matrycą w technologii OLED i wyświetla obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD. Jego cenę ustalono na 19 999 dolarów.

0

Najnowszy model odbiornika koreańskiego koncernu, oferuje oszałamiającą jakość obrazu. Producent podkreśla, że zastosowane w nim rozwiązania, zapewniają idealną czerń, wyraźne i nasycone kolory, a także bogate w szczegóły cienie. Wyposażono go m.in. w 10-bitowy przetwornik obrazu, zaś matryca OLED wyświetla miliardów wariacji kolorów.

LG Signature1

Oczywiście nie zabrakło też wielu innych funkcji dbających o doskonały obraz. LG Signature, wspiera m.in. takie systemy jak HDR10, Dolby Vision, zaś pełną funkcjonalność smart TV zapewnia system WebOS 3.0.

Telewizor nie tylko dysponuje nowoczesnymi technologiami, ale również ma nowoczesny wygląd. Panel ma tylko 26 mm grubości, a tylna część telewizora to przezroczyste szkło. Wyposażono go także w mocny soundbar, który pełni równocześnie funkcję podstawki.

LG Signature2

Tak wyposażony telewizor nie jest tani. Jego cena wynosi 19 999 dolarów. A jeśli ktoś mimo to chciałby go kupić, to informuję, że do sprzedaży trafi w przyszłym miesiącu. Dodatkowym atutem jest możliwość wykupienia firmowej usługi serwisowej Signature Concierge 24/7 VIP, która w razie potrzeby zapewni pełne wsparcie techniczne.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.