LG ThinQ Speaker: głośnik z cyfrowym asystentem

Marek Cekaw
LG ThinQ Speaker: głośnik z cyfrowym asystentem

Firma LG wchodzi na rynek inteligentnych głośników. Koreański koncern zapowiedział właśnie produkt LG ThinQ Speaker, który jest bezpośrednim rywalem dla Amazon Echo oraz Google Home.

0

Amazon, który zapoczątkował modę na inteligentne głośniki przy pomocy Amazon Echo, ma na tym polu coraz silniejszą konkurencję. Kolejne firmy wprowadzają bowiem do sprzedaży własne głośniki wyposażone w cyfrowych asystentów, zaś najnowszym modelem jest LG ThinQ Speaker.

Głośnik powstał we współpracy z koncernem Google i wygląda jak nieco powiększona wersja Echo. Cylindryczna obudowa skrywa w sobie nie tylko głośniki zapewniające wysoką jakość dźwięku, ale również nowoczesną technologię w postaci cyfrowego asystenta. Wirtualny pomocnik jest nie tylko inteligentnym towarzyszem, ale też oferuje głosowy interfejs sterowania urządzeniami z kategorii inteligentnego domu.

Szczegóły techniczne LG ThinQ Speaker nie są jeszcze znane. Nie wiadomo też ile produkt będzie kosztował oraz kiedy pojawi się na rynku. Te informacje powinniśmy jednak wkrótce uzyskać, gdyż głośnik z pewnością zostanie pokazany podczas targów CES 2018, które za kilka dni odbędą się w Las Vegas.

LG ThinQ

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.