LG ThinQ WK9: głośnik z ekranem dotykowym

Marek Cekaw
LG ThinQ WK9: głośnik z ekranem dotykowym

Firma LG pokazała na CES 2018 sporo sprzętu audio. Wśród pokazywanych urządzeń był też bezprzewodowy głośnik LG ThinQ WK9. Urządzenie nie tylko dysponuje wbudowanym ekranem dotykowym, ale ma również Google Assistant.

0

W tym roku standardem w bezprzewodowych głośnikach stanie się cyfrowy asystent. Takiego pomocnika ma na pokładzie również najnowszy model zaprezentowany przez firmę LG Electronics, jakim jest LG ThinQ WK9.

LG WK9 1

LG ThinQ WK9 to dość nietypowy produkt, ze względu na obecność 8-calowego ekranu dotykowego wbudowanego w obudowę. Oprócz tego dysponuje także Chromecastem oraz cyfrowym asystentem Google Assistant. Jeśli natomiast chodzi o techniczną stronę sprzętu, to podzespoły audio pochodzą od firmy Meridian Audio.

LG ThinQ WK9 oprócz słuchania muzyki oraz możliwości kontroli domowego sprzętu z kategorii Internetu Rzeczy, pozwala również oglądać filmy w internecie oraz służy jako narzędzie do wideo chatu. Producent wyposażył go bowiem w przednią kamerę, zlokalizowaną tuż nad wyświetlaczem.

LG WK9 2

Produkt nie ma jeszcze ustalonej ceny oraz terminu premiery, więc nie wiadomo kiedy pojawi się na rynku.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.