LG przedstawia linię głośników na 2018 rok

Jakub Kornacki
LG przedstawia linię głośników na 2018 rok

Wśród nowo zaprezentowanych przez markę LG głośników na rok 2018 znalazł się soundbar LG SK10Y. Eleganckie urządzenie dysponuje dosyć pokaźną mocą 550 W.

0

W nowoczesnym soundbarze LG SK10Y wykorzystano technologię Dolby Atmos, dzięki której urządzenie to jest w stanie odtwarzać dźwięk kanałowy w układzie 5.1.2. Takie rozwiązanie odpowiada za stworzenie rozbudowanej sceny dźwiękowej, dzięki której wysokiej jakości dźwięk będzie emitowany w całym pomieszczeniu. Dźwięk będzie docierać do użytkownika praktycznie z każdej strony - nawet od góry.LG_SoundBar_SK10Y

W systemie LG SK10Y zastosowano kilka głośników; dwa z nich zostały skierowane do góry. Aby dostosować brzmienie do warunków panujących w pomieszczeniu wystarczy skorzystać z możliwości regulacji natężenia dźwięku emitowanego przez głośniki skierowane do góry. Warto zwrócić na zastosowaną przez producenta technologię Bass and Space, która powstała we współpracy z firmą Meridian Audio. Jej główne zadanie polega na zapewnieniu użytkownikom szczegółowego, czystego, a przede wszystkim realistycznego brzmienia pozbawionego jakichkolwiek zniekształceń.

Na uwagę zasługuje również ciekawa funkcja Height Elevation, dzięki której użytkownicy mogą odbierać wrażenie, jakoby dźwięk wydobywał się bezpośrednio z poziomu ekranu (znad soundbara). LG SK10Y prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Model jest prosty w instalacji i konfiguracji.

Zachęcamy do zapoznania się z obecną ofertą soundbarów marki LG.

Źródło: LG, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.