Lampka biurkowa LED ADATA Tulip

Jakub Kornacki
Lampka biurkowa LED ADATA Tulip

Firma ADATA Lighting zapowiedziała, że niebawem na rynku pojawi się innowacyjna lampka biurkowa LED. Model o nazwie 'Tulip' jest praktycznym urządzeniem, które ma dobrze oświetlać całe biurko, a dodatkowo wygląda stylowo i nowocześnie.

0

Lampka LED ADATA Tulip charakteryzuje się dużym poziomem bezpieczeństwa, a także wysoką efektywnością energetyczną. Urządzenie ma zapewniać światło o natężeniu 1000 Luksów. Warto zaznaczyć, że jest ono wolne od szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Użytkownik ma do wyboru trzy poziomy regulacji jasności światła. Wśród nich znajduje się tryb 'komfortowe' oraz optymalne światło nocne. Ustawienia natężenie światła regulowane są za pomocą świecącego przycisku dotykowego, który pozwala ustawić tryb na 100%, 80% oraz 60% mocy. Światło nocne generuje jasne, ciepłe oświetlenie.pt

Lampka została zaprojektowana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Producent zastosowała gładkie linie oraz jasne kolory. Lampka LED ADATA Tulip charakteryzuje się bardzo niskim poziomem poboru energii elektrycznej. Urządzenie oferuje oszczędność energii w granicach 60% w porównaniu do standardowych lampek biurkowych. 8-watowe żarówki LED są w stanie zastąpić zwykłe, 21-watowe żarówki. Dodatkowo żarówki LED oferują stałe oświetlenie, a ich żywotność wynosi nawet do 40 000 godzin.

Cena oraz dostępność nowej lampki biurkowej ADATA Tulip jest jeszcze nieustalona.

Źródło: informacja prasowa, ADATA, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane