Łazienkowe lustro z Bluetooth

Marek Cekaw
Łazienkowe lustro z Bluetooth

Akcesoria łazienkowe stają się coraz nowocześniejsze i zyskują dodatkowe funkcje. Przykładem tego jest nowe lustro firmy Stamo, które oprócz podświetlenia i technologii Bluetooth, wyposażono w system zapobiegający zaparowaniu.

0

Lustro, to podstawowy element wyposażenia każdej łazienki, więc powinno być nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Miłośnikom minimalizmu spodoba się nowe lustro firmy Stamo, które dysponuje kilkoma ciekawymi funkcjami.

Stamo Backlist3

Jego kluczową funkcją jest przemyślane podświetlenie LED otaczające krawędzie, dające 750 lumenów światła o temperaturze barwy 4000K, którego jasność można regulować. Sterowanie jest dotykowe, więc użytkownik odpowiednio długo przytrzymując przycisk, może sterować jego natężeniem. Produkt ma także automatyczną funkcję zapobiegającą zaparowaniu powierzchni.

Stamo Backlist2

Ciekawostką jest także technologia Bluetooth oraz głośniki, które mogą służyć jako skrzynka głosowa do pozostawiania sobie wiadomości oraz typowy odtwarzacz, pozwalający słuchać muzyki z naszych smartfonów.

Stamo Backlist1

Produkt dostępny jest w cenie 219,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane