LeGrow: modularny ogródek domowy

Marek Cekaw
LeGrow: modularny ogródek domowy

Mieszkając w bloku nie mamy możliwości posiadania własnego ogrodu. Można jednak w pewnym sensie go zastąpić, a pomoże w tym firma LeGrow. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją modularnych ogrodów domowych.

0

Wszyscy chcielibyśmy spożywać zdrowe warzywa i owoce, najlepiej hodowane własnoręczne, jednak mieszkając w mieście nie mamy takiej możliwości. Możemy za to sprawić sobie domowy ogród, oferowany przez firmę LeGrow.

Jest to inteligentny i w pełni modularny domowy system ogrodowy, który możemy wykorzystywać do hodowania roślin ozdobnych, a także warzyw. Produkt składa się z różnego rodzaju modułów, które można ze sobą łączyć, dostosowując go do własnych potrzeb.

LeGrow1

Podstawowy moduł ma wymiary 85 x 85 x 100 mm i pasuje do różnych gatunków roślin. Oczywiście zaprojektowano go w taki sposób, aby właściciel nie musiał ich nieustannie doglądać, gdyż każda doniczka pomieści do 30 ml wody, która sączy się do korzeni.

LeGrow2

Konstruktorzy stworzyli również dodatkowe akcesoria w postaci lamp LED, zapewniających odpowiednią ilość światła, potrzebną do wzrostu roślin, Są też specjalne nawilżacze, które nie tylko nawadniają rośliny, ale też nawilżają powietrze w naszym domu. Można również zainstalować moduł przeznaczony do ładowania naszych urządzeń mobilnych.

LeGrow3

Pierwsze dostawy zamówionych modułów rozpoczną się w sierpniu. Więcej informacji na temat produktu, uzyskacie bezpośrednio na stronie Kickstartera.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.