Leema prezentuje odtwarzacz CD i nowy odtwarzacz sieciowy

Marek Cekaw
Leema prezentuje odtwarzacz CD i nowy odtwarzacz sieciowy

Szwedzka marka Leema Electro Acoustics zapowiada wprowadzenie na rynek dwóch zupełnie nowych produktów. Pierwszym z nich jest kompaktowy odtwarzacz sieciowy Elements Streamer, natomiast drugim odtwarzacz CD Stream IV z funkcją streamingu muzyki.

0

Szwedzka marka Leema Electro Acoustics od lat zajmuje się produkcją sprzętu audio, skierowanego do klientów o bardzo dużych wymaganiach. Jej oferta już wkrótce wzbogaci się o kilka zupełnie nowych produktów, które pozwolą rozbudować domowe systemy audio.

Pierwszą z nowych propozycji jest sieciowy odtwarzacz muzyczny Elements Streamer. Produkt oferowany w cenie 1095 funtów bazuje na streamingowym module używanym w firmowych wzmacniaczach Quasar. Wyposażono go m.in., w dostęp do internetowych serwisów Tidal, Deezer, Qoubuz, Spotify oraz internetowych rozgłośni radiowych vTuner. Użytkownik może więc streamować muzykę ze wspomnianych usług, transmitując ją do innych urządzeń znajdujących się w jego domu.

Leema1

Drugim produktem szwedzkiej marki jest nowa wersja odtwarzacza CD Stream IV, także wyposażonego w funkcję streamingu muzyki. Urządzenie pozwala nam słuchać muzyki z płyt CD i to nie tylko w jednym pomieszczeniu, ale praktycznie w całym domu.

Leema2

Nowe urządzenia zostały dopiero zapowiedziane, więc producent nie ujawnił jeszcze kiedy pojawią się na sklepowych półkach.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.