Legria GX10: profesjonalna kamera 4K

Jakub Kornacki
Legria GX10: profesjonalna kamera 4K

Legria GX10 jest najnowszą profesjonalną kamerą 4K marki Canon. Urządzenie oferuje twórcom filmowym rejestrowanie wysokiej jakości filmów o rozdzielczości 4K 50p.

0

Legria GX10 stwarza możliwość rejestrowania obrazu o czterokrotnie większej rozdzielczości w porównaniu do popularnej jakości Full HD. Obraz zapisywany jest zapisywany w formacie MP4 z prędkością 35 Mb/s w Full HD lub 150 Mb/s w 4K 50p. Takie właściwości okazują się idealne do rejestrowania dynamicznych scen. Użytkownicy mogą tworzyć różnorodne materiały.Canon Legria GX10 (2)

Legria GX10 jest inteligentnym urządzeniem. To pierwsza kamera w ofercie producenta, którą wyposażono w matrycę typu 1.0. W swojej pracy wykorzystuje ona specjalną technologię Canon Dual Pixel CMOS AF, dzięki której istnieje możliwość uzyskania małej głębi ostrości z czułym, precyzyjnym i konfigurowalnym autofocusem. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono szerokokątny obiektyw 4K z 15-krotnym zoomem.Canon Legria GX10 (4)

Pracę i obsługę urządzenia dodatkowo ułatwia duży i intuicyjny ekran dotykowy. Warto zwrócić uwagę na zastosowaną przez producenta 5-osiową stabilizację obrazu (IS), która gwarantuje stabilny obraz w całym zakresie zoomu. Ergonomiczny kształt, kompaktowe rozmiary i niewielka waga gwarantują komfort użytkowania.

Źródło: Canon, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane