Leica M10 zadebiutuje 18 stycznia

Marek Cekaw
Leica M10 zadebiutuje 18 stycznia

Niemiecka marka Leica, legendarny producent aparatów fotograficznych, przygotowuje się do wprowadzenia na rynek kolejnego modelu. Jest nim Leica M10, która jeśli wierzyć promocyjnym materiałom udostępnianym przez producenta, zostanie zaprezentowany 18 stycznia przyszłego roku.

1

Leica od kilkudziesięciu lat produkuje jedne z najlepszych, choć równocześnie najdroższych aparatów fotograficznych, bardzo cenionych przez koneserów. W sprzęcie o stylistyce retro, instalowane są nowoczesne podzespoły, wysokiej klasy sensory obrazu oraz obiektywy, które zapewniają doskonałą jakość zdjęć.

Inżynierowie niemieckiej marki przygotowują kolejny model, którym jest M10. Szczegóły techniczne nowego produktu nie są jeszcze znane. Wprawdzie pojawiają się już jakieś przecieki, ale na razie nie wiadomo na ile prawdziwe są publikowane informacje. Natomiast żadnych oficjalnych konkretów jeszcze nie ma, więc trudno określić co tym razem firma nam przygotuje.

Wkrótce jednak powinniśmy się tego dowiedzieć. Leica rozsyła mediom zaproszenia na 18 stycznia przyszłego roku. W tym dniu zamierza zorganizować konferencję prasową, na której z pewnością zaprezentuje światu nowy aparat.

Wielu entuzjastów tej marki już teraz nie może się doczekać, by przekonać się jakie innowacje producent zaproponuje im tym razem.

leica-styczen1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

coffe espresso00

"Leica od kilkudziesięciu lat produkuje jedne z najlepszych" marketingowy bełkot. Owszem "równocześnie najdroższych aparatów fotograficznych".

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.