Lennox iComfort E30: inteligentny termostat

Marek Cekaw
Lennox iComfort E30: inteligentny termostat

Firma Lennox Industries specjalizująca się w produkcji nowoczesnych rozwiązań dla domu, pokazała nowoczesny termostat Lennox iComfort E30. Urządzenie oferuje wygodne sterowanie ogrzewaniem domu i dzięki odpowiednim technologiom pomoże nam zaoszczędzić na jego kosztach.

0

Produkt wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy nie tylko kontroluje temperaturę w domu, jak typowy termostat. Automatycznie dostosowuje się bowiem do stylu życia domowników. Sprzęt współpracuje także z Amazon Alexą, co umożliwia kontrolowanie jego funkcji głosowo.

Jest też kompatybilny systemem HVAC oraz systemem Lennox iHarmony Zoning, co daje użytkownikom większe możliwości regulacji temperatury, niezależnie dla czterech stref domu. Dzięki temu nie trzeba grzać lub chłodzić obszarów, w których nikt aktualnie nie przebywa.

Urządzenie potrafi też dostosowywać temperaturę i wilgotność do preferencji użytkownika oraz warunków panujących na zewnątrz. A dzięki trybowi Smart Away, może śledzić GPS w smartfonie każdego z domowników i automatycznie zmienia swe ustawienia jeśli zarejestruje, że opuścili dom. Natomiast przed ich powrotem, znowu ustawia pożądaną temperaturę, by zapewnić komfortowe warunki.

Potrafi również monitorować jakość powietrza i gdy stwierdzi obecność zanieczyszczeń oraz alergenów, przewietrza mieszkanie w celu ich usunięcia. Więcej informacji na temat termostatu uzyskacie na oficjalnej stronie producenta.

iComfort E30

Źródło: Lennox.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane