Liebherr WKb 1812: winiarka dla początkujących

Jakub Kornacki
Liebherr WKb 1812: winiarka dla początkujących

Liebherr WKb 1812 jest wysokiej jakości chłodziarką dla wina skierowaną przede wszystkim dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tego rodzaju trunkiem. Urządzenie zapewni odpowiednią temperaturę przechowywania wina przez wiele lat.

0

Liebherr WKb 1812 należy do serii urządzeń z linii Vinothek. Urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z winem, jednakże mają ściśle określone ulubione gatunki i rodzaje win lub nie dysponują dużą ilością miejsca na nowy produkt. Producent zastosował wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest wyjątkowa funkcja rozprowadzania powietrza, której zadanie polega na zapewnieniu odpowiedniego rozkładu temperatury we wnętrzu całego urządzenia. Dzięki temu czerwone wina mogą być przechowywane w górnej części winiarki, białe w środkowej, natomiast szampany w dolnej. xk1

Obsługa urządzenia jest niebywale prosta i nie powinna stworzyć nikomu większych problemów. Sterowanie temperaturą odbywa się za pomocą przyjaznego i intuicyjnego rozwiązania producenta „MagicEye”. Niewielkich rozmiarów winiarka została przystosowana do pracy w pomieszczeniach o ograniczonej pojemności. Mimo to do dyspozycji użytkownika jest aż 151 litrów pojemności użytkowej, w której pomieści się aż 66 butelek wina (0,75 l). Producent pomyślał o zastosowaniu blokady zabezpieczającej przed otwarciem urządzenia przez dzieci. Chłodziarka do wina Liebherr WKb 1812 reprezentuje klasę A efektywności energetycznej.

Winiarka Liebherr WKb 1812 jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 2999 zł.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2019-05-26 godz. 21:00.