Lodówki Samsung to sprzęt dla wymagających

Paweł Pilarczyk
Lodówki Samsung to sprzęt dla wymagających

Przy wyborze lodówki najczęściej kierujemy się ceną oraz designem. Lodówka to zakup raz na kilka lat, dlatego przymierzając się do niego należy zwrócić uwagę na zastosowane w niej technologie. Dzięki systemom chłodzącym lodówka stanie się cichym i jednocześnie skutecznym pomocnikiem w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Jakie rozwiązania gwarantują oszczędność energii i zapewniają długą świeżość przechowywanych produktów?

0

Idealna lodówka to taka, która zapewnia doskonałe warunki przechowywania żywności, jest tania w eksploatacji, nie wymaga rozmrażania, a równocześnie nie przeszkadza w codziennym życiu, na przykład za sprawą głośnego działania. Jednym z podstawowych elementów, na które trzeba zwrócić uwagę przy jej zakupie, jest kompresor – to od niego będzie zależało czy lodówka pozwoli oszczędzić energię.

W lodówkach Samsung zastosowano nowoczesny kompresor Digital Inverter, który sprawia, że urządzenie działa cicho, wyjątkowo wydajnie i pozwala obniżyć rachunki za prąd. Na czym polega ta technologia? Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor automatycznie dostosowuje prędkość działania do zapotrzebowania na chłodzenie w oparciu o siedem poziomów. W reakcji na ciepłą żywność i częste otwieranie lodówki dostarcza więcej zimnego powietrza, a kiedy jest chłodno, oszczędza energię. Lodówka zużywa w ten sposób mniej energii i pracuje ciszej. Dodatkowo, oszczędność prądu zapewniają także wysokie klasy energetyczne urządzeń.

Dzięki większej elastyczności pracy lodówek Samsung, wahania temperatur są znacznie mniejsze, a zastosowanie dodatkowych technologii, takich jak All Around Cooling i Twin Cooling Plus™, gwarantują, że temperatura wewnątrz lodówki w każdym jej miejscu jest stała. Przez to przechowywana żywność dłużej zachowuje swoją świeżość, wartości odżywcze i smak. Dzięki technologii No Frost użytkownik może też zapomnieć o czasochłonnym czyszczeniu lodówki i nieprzyjemnym zapachu z jej wnętrza, które może przenieść się też na przechowywaną żywność. Proces chłodzenia jest cały czas kontrolowany, co zapewnia równomiernie rozprowadzenie powietrza w każdym zakamarku, dzięki temu temperatura wewnątrz lodówki w każdym jej miejscu jest stała.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane