MPM-60-GMG-15: płyta gazowa z palnikiem wok

Jakub Kornacki
MPM-60-GMG-15: płyta gazowa z palnikiem wok

MPM-60-GMG-15 to najnowsza płyta gazowa, którą wyposażono w palnik wok z systemem potrójnego płomienia. Produkt docenią przede wszystkim miłośnicy kuchni azjatyckiej.

0

plyta_gazowa_z_palnikiem_wok_mpm_60_gmg_15_frontNajnowszą płytę gazową MPM-60-GMG-15 wyposażono w czteroczęściowy ruszt. W każdym z czterech palników zastosowano zabezpieczenie przeciwwypływowe. W przedniej części płyty po lewej stronie znajduje się specjalny palnik typu wok. Operuje on specjalnie przystosowanym potrójnym płomieniem z większą mocą 2,2 kW (tradycyjne palniki mają 1,6 kW). Takie rozwiązanie stwarza możliwość szybkiego ogrzania półokrągłego naczynia wok i równomiernego opiekania potrawy.plyta_gazowa_z_palnikiem_wok_mpm_60_gmg_15

Wok jest specjalnym rodzajem patelni, która może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem do gotowania na prze. Potrawy przygotowywane w ten sposób przez długi czas utrzymują wysoką temperaturę. Gotowanie na parze pozwala na zachowanie wszelkich składników odżywczych występujących w artykułach spożywczych. Można więc powiedzieć, że gotowanie z wykorzystaniem MPM-60-GMG-15 i specjalnego palnika wok pozwala na stworzenie zdrowych potraw.

Płytę gazową MPM-60-GMG-15 z palnikiem wok można nabyć w cenie 499 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.