MPM MPE-05T: mini piekarnik elektryczny

Jakub Kornacki
MPM MPE-05T: mini piekarnik elektryczny

MPM MPE-05T jest kolejnym modelem z serii uniwersalnych i kompaktowych piekarników elektrycznych polskiego producenta. Produkt z pewnością sprawdzi się w każdej kuchni.

0

MPM MPE-05T jest kompaktowych rozmiarów urządzeniem, które na pewno sprawdzi się w każdej kuchni. Praktyczny produkt jest w stanie spełnić funkcjonalność kilku innych urządzeń, dlatego może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie dysponują dosyć dużą powierzchnią kuchenną. Całkowita moc urządzenia wynosi 1600 W.

piekarnik_elektryczny_z_termoobiegiem_mpe_05t

MPM MPE-05T zastosowano dwie grzałki (na górze oraz na dole), które mogą pracować niezależnie od siebie, a także wspólnie. Mini piekarnik elektryczny stwarza możliwość przygotowania różnego rodzaju dań, np. mięsnych, pieczywa czy warzywnych. Rodzaj obróbki zależy od indywidualnych zapotrzebowań użytkowników. Dania mogą być zapiekane, opiekane, a także grillowane. Warto również zwrócić uwagę na zastosowaną przez producenta funkcję termoobiegu.

piekarnik_elektryczny_z_termoobiegiem_mpe_05t_termoobieg

MPM MPE-05T zastosowano 60-minutowy timer z funkcją alarmu, który poinformuje użytkowników o zakończonym trybie pracy. Stan pracy sygnalizuje również lampka kontrolna. Użytkownicy mogą regulować temperaturę pracy urządzenia w zakresie od 100oC do 230oC. Na wyposażeniu zestawu znajdziemy rożen z napędem, ruszt, dwa uchwyty oraz dużą tacę.

Niewielkich rozmiarów piekarnik elektryczny MPM MPE-05T można zakupić już od 350 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.