MPM MPE-06T: piekarnik elektryczny z termoobiegiem

Jakub Kornacki
MPM MPE-06T: piekarnik elektryczny z termoobiegiem

Niewielkich rozmiarów piekarnik elektryczny MPM MPE-06T może okazać się praktycznym pomocnikiem w każdej kuchni. Urządzenie zostało wyposażone w wiele przydatnych opcji, np. funkcję termoobiegu.

0

Niewielkich rozmiarów piekarniki elektryczne cieszą się coraz większą popularnością. Z pewnością spowodowane jest to ich funkcjonalnością oraz stosunkowo nie dużą ceną w porównaniu do możliwości, jakie można wykonać przy użyciu tego praktycznego urządzenia. Producent podkreśla, że to wielofunkcyjne urządzenie sprawdzi się zarówno podczas wypieku pieczywa, jak i podczas przygotowywania różnego rodzaju mięs.

piekarnik_elektryczny_z_termoobiegiem_mpe_06t

W MPM MPE-06T zastosowano grzałki górne i dolne, które mogą pracować osobno, bądź równocześnie. Ich praca umożliwia pieczenie, opiekanie, zapiekanie oraz grillowanie. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono możliwość regulowania temperatury w zakresie od 100oC do 230oC. Na wyposażeniu całego zestawu znajdziemy ruszt, rożen z napędem, dwa uchwyty oraz tacę.

piekarnik_elektryczny_z_termoobiegiem_mpe_06t_termoobieg

MPM MPE-06T prezentuje się stylowo i nowocześnie. Obudowa, jak i wnętrze urządzenia zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest wytrzymała i odporna na działanie wysokich temperatur. Lampka kontrolna informuje o stanie pracy, a wbudowany timer z powiadomieniem akustycznym dodatkowo zawiadomi w chwili ukończenia pracy. Całkowita moc nowego urządzenia wynosi 1600 W.

Piekarnik elektryczny z termoobiegiem MPM MPE-06T można zakupić za 430 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.