MPM MPE-07T: piekarnik elektryczny z termoobiegiem

Jakub Kornacki
MPM MPE-07T: piekarnik elektryczny z termoobiegiem

Piekarnik elektryczny z termoobiegiem MPM MPE-07T jest praktycznym urządzeniem, które jest w stanie zastąpić funkcjonalność kilku innych produktów, które mogłyby znajdować się na wyposażeniu kuchennym.

0

Mini piekarnik elektryczny MPM MPE-07T spełnia funkcjonalność kilku urządzeń, a jednocześnie zajmuje bardzo mało miejsca. Jest więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie dysponują dużą przestrzenią w kuchni. Praktyczne urządzenie zostało przeznaczone do przygotowania różnych potraw na kilka sposobów. Wśród nich jest możliwość opiekania, grillowania, a także specjalna funkcja termoobiegu.

piekarnik_elektryczny_z_termoobiegiem_mpe_07t

MPM MPE-07T wyposażono w dolną oraz górną grzałkę. Mogą one pracować niezależnie od siebie, a także wspólnie. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono możliwość regulowania temperatury pieczenia w zakresie od 100oC do 230oC. Wbudowany 60-minutowy timer z sygnałem dźwiękowym poinformuje o ukończonym cyklu pracy. Na przedniej części urządzenia widnieje również lampka kontrolna stanu pracy.

piekarnik_elektryczny_z_termoobiegiem_mpe_07t_termoobieg

Na wyposażeniu zestawu znajdziemy rożen z napędem, ruszt, dwa uchwyty oraz tacę. MPM MPE-07T prezentuje się stylowo i nowocześnie. Zarówno obudowa, jak i wnętrze piekarnika wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dobrze prezentujący się materiał jest uniwersalny, łatwo go utrzymać w czystości, a dodatkowo jest odporny na działalność wysokich temperatur.

Piekarnik elektryczny z termoobiegiem MPM MPE-07T można nabyć za 411 zł.

źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.