MPM MPE-08T: piekarnik elektryczny z termoobiegiem

Jakub Kornacki
MPM MPE-08T: piekarnik elektryczny z termoobiegiem

Piekarnik elektryczny z funkcją termoobiegu MPM MPE-08T został wyposażono w wiele ciekawych rozwiązań, przy użyciu których jest w stanie zastąpić funkcjonalność kilku różnych urządzeń.

0

Niewielkich rozmiarów piekarnik elektryczny MPM MPE-08T może okazać idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie dysponują dużą przestrzenią kuchenną. Praktyczne urządzenie jest w stanie przyrządzić różne potrawy na wiele sposobów, np. podgrzać, opiec czy nawet grillować. Obudowa, jak i wnętrze piekarnika zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Materiał prezentuje się elegancko, a dodatkowo jest prosty do utrzymania w czystości.

piekarnik_elektryczny_z_termoobiegiem_mpe_08t

MPM MPE-08T zastosowano grzałkę górną i dolą. Mogą one pracować osobno bądź jednocześnie. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono możliwość regulacji temperatury w zakresie od 100oC do 230oC. Wnętrze piekarnika jest podświetlane. Wbudowany 60-minutowy timer poinformuje użytkowników sygnałem akustycznym o zakończonym cyklu pracy.

piekarnik_elektryczny_z_termoobiegiem_mpe_08t_termoobieg

Na wyposażeniu zestawu znajdziemy rożen z napędem, ruszt, dwa uchwyty oraz tacę. Całkowita moc urządzenia wynosi 2000 W. Produkt prezentuje się stylowo i nowocześnie. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by z łatwością wkomponowało się w każdego rodzaju wyposażenie kuchenne.

Piekarnik elektryczny z termoobiegiem MPM MPE-08T można zakupić już od 424 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.