MPM MRK-15: wielofunkcyjny robot planetarny 3w1

Jakub Kornacki
MPM MRK-15: wielofunkcyjny robot planetarny 3w1

Robot planetarny 3w1 MPM MRK-15 jest praktycznym i wydajnym urządzeniem, który spełnia funkcjonalność trzech różnych produktów. Model znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

0

MPM MRK-15 spełnia funkcjonalność blendera, maszynki do mielenia mięsa oraz miksera planetarnego. Wielofunkcyjne urządzenie jest praktycznym produktem, który znajdzie zastosowanie przede wszystkim w kuchniach o niewielkim metrażu. Produkt z pewnością zostanie doceniony w wielu domach.mrk_15_mikser

MPM MRK-15 to przede wszystkim mikser planetarny. Urządzenie wykorzystuje dużą, czterolitrową misę wykonaną ze stali nierdzewnej do zgniatania, ubijania oraz rozcierania produktów spożywczych. Na wyposażeniu zestawu znajdziemy różne mieszadła, które wykonują swoją pracę w sposób prosty i błyskawiczny - dużo bardziej efektywny w porównaniu do tradycyjnych mikserów ręcznych.mrk_15_mikser_blender

 

MPM MRK-15 w funkcji blendera wykorzystuje specjalny kielich, a także trwałe i wytrzymałe nożyki ze stali nierdzewnej. Produkt został wyposażony w specjalny otwór, za pomocą którego istnieje możliwość dodawania artykułów spożywczych podczas trwania cyklu pracy urządzenia.

mrk_15_maszynka

MPM MRK-15 można wykorzystać jako praktyczną maszynkę do mielenia mięsa. Urządzenie zostało wyposażone w nóż ze stali nierdzewnej trzy sitka z otworami o średnicy 3, 4 i 7 mm, a także tacę zsypową do podawania produktów. Producent gwarantuje proste i wygodne mielenie.

Wielofunkcyjny robot planetarny MPM MRK-15 można zakupić już od 559 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.