MPM MUC-01: domowy wypiekacz do chleba

Jakub Kornacki
MPM MUC-01: domowy wypiekacz do chleba

Praktycznie każdy z nas uwielbia smak i zapach świeżego pieczywa. Wypiekacz do chleba MPM MUC-01 jest funkcjonalnym urządzeniem, przy użyciu którego stworzysz dowolny rodzaj chleba w domowym zaciszu.

0

Domowe wypiekacze do chleba sprawiają, że każdy może przygotować ten rodzaj pieczywa dokładnie w taki sposób, na jaki ma ochotę. Własnoręcznie przygotowane ciasto, a także indywidualnie dobrane składniki sprawiają, że każdy z nas może cieszyć się smakiem oraz zapachem świeżego chleba w domowym zaciszu.

Profesjonalny wypiekacz do chleba MPM MUC-01 umożliwia przygotowanie każdego rodzaju chleba. Urządzenie zostało wyposażone w 12 automatycznych programów. Ingerencja użytkownika w całym procesie wypieku polega na precyzyjnym odmierzeniu odpowiednich składników, a następnie wymieszaniu ich i umieszczeniu w formie. Pozostaje wyłącznie wybrać odpowiedni program, a następnie odczekać wymierzony czas.

wypiekacz_do_chleba_muc_01

MPM MUC-01 charakteryzuje się optymalną mocą pracy na poziomie 600 W. Urządzenie zostało wyposażone w trójstopniową regulację wielkości chleba: 450g, 680g oraz 900g. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono również dwustopniowy system przyrumienienia skórki.

MPM MUC-01 został wyposażony w elektroniczny, podświetlany panel sterujący w postaci ekranu LCD. Domownicy mogą monitorować proces wypieku poprzez specjalne okienko. Sygnał dźwiękowy sygnalizuje ukończenie pracy. W razie potrzeby wypiekacz jest w stanie podtrzymać temperaturę wewnątrz urządzenia nawet przez 60 minut. Warto również zwrócić uwagę na ciekawą funkcję opóźnienia startu wypieku nawet do 13 godzin.

Wypiekacz do chleba MPM MUC-01 można zakupić już od 279 zł.

Źródło: MPM, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.