Magic Q Light: elastyczna lampa biurkowa

Marek Cekaw
Magic Q Light: elastyczna lampa biurkowa

Praca przy biurku lub czytanie książek, wymagają dobrego oświetlenia. Firma Magic Q Light stworzyła więc lampę, która nie tylko ma przyjazne dla oczu źródło światła. Ale też elastyczną obudowę pozwalającą dopasować produkt do określonych potrzeb.

0

Lampa została wykonana z wysokiej klasy aluminium, natomiast jej podstawa to elastyczny materiał przypominający gumę. Dzięki temu można ją dowolnie wyginać, aby jak najlepiej dopasować strumień światła do określonych potrzeb. Źródłem światła jest natomiast 28 LED'ów o żywotności 50 000 godzin, zasilanych litowo-polimerową baterią o pojemności 2000 mAh.

Magic Q Light 1

W zależności ud ustawień jasności (sześć poziomów i trzy tryby świecenia), na jednym ładowaniu lampka będzie działać od 3 do 40 godzin. Natomiast jej ponowne naładowanie zajmie około 3 godziny. Lampa oferuje kilka trybów pracy, różniących się temperaturą barwy światła. W pierwszym daje ciepłe białe światło o temperaturze 3100K. Drugi to neutralna biel o temperaturze 4200K, idealna do czytania. Ostatni tryb to jasne światło 5400K, doskonałe do pracy.

Magic Q Light 2

Lampa ma także dotykowy system kontroli, a oferowana jest w cenie 57 dolarów.

Magic Q Light 3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane