Marka JBL z wyróżnieniami EISA 2017-2018

Jakub Kornacki
Marka JBL z wyróżnieniami EISA 2017-2018

W tegorocznej edycji konkursu EISA dwa produkty marki JBL zostały odznaczone prestiżowymi nagrodami. To przenośny głośnik JBL Boombox oraz słuchawki bezprzewodowe JBL Everest Elite V750.

0

JBL_Boombox_Angled_BlackJBL Boombox jest przenośnym głośnikiem bezprzewodowym, który został zaprojektowany z myślą o dostarczeniu wysokiej jakości brzmienia wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Niewielkich rozmiarów urządzenie nawiązuje zdalne połączenie z odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth. Producent zapewnia, że w pełni naładowany wydajny akumulator jest w stanie pracować nawet przez całą dobę. Zastosowane przez inżynierów dwa gniazda USB umożliwiają ładowanie zewnętrznych urządzeń mobilnych. Model wyposażono w wytrzymałą, wodoodporną obudowę. Urządzenie zostało uznane jako Europejski Głośnik Przenośny 2017-2018.JBL Everest_Elite_750NC_Silver_Hero_1605x1605px

Wokółuszne słuchawki bezprzewodowe JBL Everest Elite V750 zostały zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania wszystkim użytkownikom, którzy cenią sobie wygodę oraz wysokiej jakości dźwięk w każdej sytuacji. W pełni naładowany akumulator jest w stanie pracować przez 15 lub 20 godzin (w zależności od włączonej lub wyłączonej funkcji ANC). Specjalnie zaprojektowany mikrofon z funkcją eliminacji echa jest w stanie zapewnić komfort podczas prowadzenia rozmów telefonicznych. Model uznano jako Europejskie Słuchawki Bezprzewodowe 2017-2018.

Źródło: JBL, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.