Master & Dynamic prezentuje słuchawki inspirowane aparatami Leica

Marek Cekaw
Master & Dynamic prezentuje słuchawki inspirowane aparatami Leica

Firma Master & Dynamic zapowiedziała właśnie nową linię słuchawek, opracowaną we współpracy z niemiecka marką Leica. Produkty będą sprzedawane pod nowym szyldem 0.95, a nowa rodzina składa się z trzech stylowych modeli.

0

Niemiecka Leica, to firma specjalizująca się w aparatach fotograficznych, lecz od czasu do czas producent bierze udział także w innych projektach. Tym razem pomagała firmie Master & Dynamic w stworzeniu nowej linii stylowych słuchawek, które będą oferowane pod szyldem 0.95. Nazwa ta nawiązuje do obiektywów Noctilux-M 50mm f/0.95 ASPH, których wzornictwo również zostało w tych produktach wykorzystane.

Nowa linia o nazwie Silver Edition, składa się z trzech modeli ME05, MH40 i MH60, doskonale znanych z zeszłego roku, które zyskały jednak nowy wygląd. Słuchawki otrzymały srebrną stylistykę, nawiązującą do obiektywów Leica. Bezprzewodowy Model ME05 wyposażono w 45 mm przetworniki oraz baterię wystarczającą na 16 godzin słuchania. Model MH40 to słuchawki przewodowe, które dysponują identycznymi przetwornikami, ale nie musimy się już martwić ładowaniem ich baterii. Ostatni z produktów to słuchawki douszne ME05. Dysponują 8 mm przetwornikami i są bardzo lekkie, zapewniając tym samym wysoki komfort użytkowania.

MH60 kosztuje 549 dolarów, MH40 wyceniono na 399 dolarów, zaś ME05 to wydatek 199 dolarów. Słuchawki w nowej wersji dostępne są na stronie producenta. Można też kupić tam standardowy wariant w czarnym kolorze.

Master Dynamic1

Źródło: Masterdynamic.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.