Meters Music M-Ears: bezprzewodowa wersja popularnych słuchawek

Marek Cekaw
Meters Music M-Ears: bezprzewodowa wersja popularnych słuchawek

Firma Meters Music kontynuuje współpracę z basistą zespołu U2 i pokazała całkowicie nowy model słuchawek M-Ears. Produkt w wersji bezprzewodowej ma nieco inną konstrukcję od poprzedniego modelu i pojawi się na rynku już w grudniu.

0

Kilka miesięcy temu brytyjska firma Meters Music, zaprezentowała nowe słuchawki douszne o nazwie M-Ears. Produkt powstał przy ścisłej współpracy z Adamem Claytonem, basistą legendarnego zespołu U2 i cieszył się dużym zainteresowaniem klientów.

Meters Music postanowiło więc stworzyć zupełnie nowy model M-Ears, tym razem w wersji bezprzewodowej. Słuchawki w wyposażono w technologię aptX HD Bluetooth, która pozwala transmitować dźwięk w rozdzielczości 24-bity/48 kHz. Zainstalowano w nich również 7 mm przetworniki, a także magnesy, które przytrzymują sprzęt na szyi, gdy słuchawki nie są akurat używane. Oczywiście przy ich tworzeniu również brał udział Clayton, który spędził z inżynierami firmy wiele godzin, dostrajając brzmienie.

Produkt dysponuje oczywiście pilotem umieszczonym na przewodzie, który ma trzy przyciski służące do sterowania odtwarzaniem. Jest także wskaźnik naładowania baterii, a dodatkową zaletą jest złącze microUSB, dzięki któremu po wyczerpaniu akumulatora, można nadal korzystać ze słuchawek, zmieniając je w wersję przewodową.

Nowy model Meters Music M-Ears pojawi się w sklepach już w grudniu. Producent przygotuje cztery wersje kolorystyczne, a ich cena wyniesie 100 funtów.

Meters Music

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.