Miracle-Gro AeroGarden: domowy ogródek warzywny

Marek Cekaw
Miracle-Gro AeroGarden: domowy ogródek warzywny

Firma AeroGarden przedstawiła produkt o nazwie Miracle-Gro, który przyda się w każdej kuchni. Jest to bowiem domowy ogródek warzywny, pozwalający uprawiać w mieszkaniu warzywa oraz zioła.

0

Mieszkając w bloku mamy ograniczone możliwości zapewnienia sobie świeżych i zdrowych warzyw. Można jednak skorzystać z rozwiązań, które przynajmniej częściowo rozwiążą ten problem, a jednym z nich jest Miracle-Gro firmy AeroGarden.

Jest to domowy hydroponiczny ogródek, którym możemy hodować warzywa oraz zioła. Urządzenie jest skomputeryzowane, a więc posiada 20 W system oświetlenia w technologii LED, zapewniający światło o odpowiedniej długości fali, które dba o wzrost roślin. Jest on automatycznie włączany i wyłączany, natomiast specjalny panel LCD informuje użytkownika kiedy należy podlać ogródek oraz dodać składniki odżywcze. Powiadamia go również gdy plony są już gotowe do zbiorów.

Miracle-Gro pozwala hodować m.in., bazylię, pietruszkę, koper, tymianek, miętę, sałatę itp. Gadżet dostępny jest w cenie 175 dolarów.

AeroGarden1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.