Modularne gniazdko z zabezpieczeniem przepięciowym

Marek Cekaw
Modularne gniazdko z zabezpieczeniem przepięciowym

Firma HOLSEM wprowadza na rynek nowy produkt, który może pełnić funkcję przedłużacza elektrycznego. Ma bowiem modularną budowę i można go dostosować do indywidualnych potrzeb.

0

Przedłużacze elektryczne są bardzo powszechne w naszych domach, gdyż umożliwiają podłączenie większej ilości sprzętów elektrycznych do jednego gniazdka. Mają one jednak ograniczoną liczbę tychże gniazdek, więc jeśli chcemy uzyskać ich więcej, musimy stosować dodatkowe przedłużacze, a to oznacza plątaninę kabli. Rozwiązaniem tego problemu może być modularne gniazdko firmy HOLSEM.

HOLSEM 1

Jest to produkt składający się z trzech modułów, które można aranżować w dowolny sposób, a który daje łącznie 14 gniazdek oraz trzy porty USB. Moduły o boku 6,6 cm można ze sobą łączyć, uzyskując wówczas przedłużacz zgodny z naszymi potrzebami. Można też używać każdego modułu niezależnie, a wtedy otrzymujemy poręczny rozdzielacz.

HOLSEM 2

Dodatkową zaletą jest to, że każdy moduł wykonano z niepalnego materiału i wyposażono w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe. W przypadku skoku napięcia, prąd płynący do urządzenia jest automatycznie odcinany, co zapobiega jego uszkodzeniu.

HOLSEM 3

Gadżet firmy HOLSEM dostępny jest w cenie poniżej 59 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2019-05-26 godz. 21:00.