Mojoe: mobilna zaparzarka do kawy lub herbaty

Marek Cekaw
Mojoe: mobilna zaparzarka do kawy lub herbaty

Chroniczny brak czasu spowodowany nawałem obowiązków sprawia często, że wychodząc do pracy, nie mamy nawet kiedy wypić porannej kawy. Oczywiście można po drodze zahaczyć o jakąś kawiarnię, ale wiele osób woli wiedzieć do pije, dlatego stworzono urządzenie o nazwie Mojoe, które pozwala samodzielnie zaparzyć kawę w drodze do pracy.

0

Mojoe ot kolejny projekt realizowany na Kickstarterze, którego celem jest ułatwienie życia amatorom kawy, poprzez umożliwienie im zaparzania naparu również poza domem.

mojoe1

Jest to więc przenośna zaparzarka zintegrowana z podróżnym kubkiem, która działa bardzo podobnie do tradycyjnego ekspresu, umożliwiając przygotowanie gorącej kawy lub herbaty również poza domem. Wystarczy tylko nalać do zbiornika wody, wsypać do specjalnego pojemnika kawę lub herbatę, a następnie podłączyć urządzenie do gniazda zapalniczki w samochodzie, sieci elektrycznej, lub powerbanku, by rozpocząć proces zaparzania.

mojoe2

Na razie trudno stwierdzić, czy urządzenie faktycznie spełnia swą funkcję, gdyż pojawi się w sprzedaży dopiero w maju przyszłego roki i kosztować będzie 79 dolarów. Warto jednak zajrzeć na stronę projektu, by poznać więcej szczegółów na temat jego funkcjonowania.

mojoe3

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.