Monogram Pizza Oven: domowy piec do pizzy

Marek Cekaw
Monogram Pizza Oven: domowy piec do pizzy

GE Appliances, znany producent sprzętu domowego, pokazała nowy model piekarnika. Monogram Pizza Oven to urządzenie zaprojektowane specjalnie do pieczenia pizzy, które przygotuje ją w ciągu zaledwie dwóch minut.

0

Amatorzy domowej pizzy bardzo chętnie wyposażają swe kuchnie w specjalnie projektowane piece, pozwalające je przygotowywać. Jeśli w naszym domu mieszka sporo amatorów tej włoskiej potrawy, będziemy potrzebowali urządzenia, które bardzo szybko ją przygotuje.

Z pomocą przychodzi GE Appliances, które pokazało nowoczesny piec Monogram Pizza Oven. Sprzęt stworzyła firma FirstBuild, należąca do wielkiego koncernu, a jego projektowanie trwało sześć miesięcy.

Monogram Pizza Oven jest elektrycznym piecem, który według producenta zapewni pizzę takiej samej jakości, jak przygotowywana w piecach opalanych drewnem. Co więcej, zrobi ją w ciągu zaledwie dwóch minut. Dba o to nowoczesna technologia. Piec wyposażono bowiem w zestaw sensorów, które na bieżąco zbierają i analizują dane w celu zapewnienia optymalnych warunków pieczenia.

Monogram Pizza Oven na razie oferowany jest tylko na rynku amerykańskim, gdzie trzeba za niego zapłacić nieco poniżej 10 tys. dolarów.

Monogram Pizza Oven

Źródło: Prnewswire.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.