NEC PX1005QL: zaawansowany projektor 4K UHD

Jakub Kornacki
NEC PX1005QL: zaawansowany projektor 4K UHD

Podczas targów ISE 2018 w Amsterdamie swoją premierę miał NEC PX1005QL. Jest to profesjonalny projektor multimedialny 4K UHD z serii PX. 

0

NEC PX1005QL łączy w sobie sporo funkcjonalności. Urządzenie oferuje bowiem możliwość uzyskania obrazu o najwyższym standardzie rozdzielczości bez widocznych pikseli, a jednocześnie jego korzystanie nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. 

W najnowszym NEC PX1005QL zastosowano unikalną technologię przetwarzania obrazu i koloru, która swoje działanie opiera na układzie skalującym NEC. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się szczegółowym obrazem o dużej rozdzielczości bez widocznych pikseli. PX1005QL-LaserLogo

Producent wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie produkcyjne, by stworzyć urządzenie, które będzie w stanie zostać wykorzystane w pomieszczeniach o dużej przestrzeni. Model został wyposażony w szereg złączy, które umożliwiają mu nawiązanie współpracy z przeróżnymi urządzeniami zewnętrznymi. 

Sercem NEC PX1005QL jest laserowe źródło światła o jasności 10 000 ANSI lumenów. Producent określa jego żywotność na 20000 godzin, jednocześnie podkreślając, że koszty związane z konserwacją oraz eksploatacją urządzenia są ograniczone do minimum.

Szeroki wybór projektorów marki NEC znajdziesz tutaj.

Źródło: NEC Display Solutions, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.