Nastrojowa lampa w kształcie Księżyca

Marek Cekaw
Nastrojowa lampa w kształcie Księżyca

Domowe oświetlenie może przybierać różne formy, ale jeśli potrzebujemy czegoś bardziej oryginalnego, odróżniającego się od masowej produkcji dostępnej w sklepach, powinniśmy kupić lampę przypominającą Księżyc.

0

Takich produktów pojawia się w sprzedaży coraz więcej i kolejne firmy wprowadzają na rynek swe modele, wyposażone w przeróżne funkcje dodatkowe. Jedną z najnowszych tego typu lamp jest LED Moon. To niewielka lampka biurkowa o średnicy 12 cm, która z wyglądu przypomina naturalnego satelitę Ziemi, każdej nocy wiszącego nad naszymi głowami.

colour-changing-led-1

Wyposażono ją w technologię LED, która podobnie jak w przypadku inteligentnych żarówek, pozwala zmienić kolor świecenia na jeden z 16 dostępnych. Oprócz różnych barw produkt dysponuje też różnymi trybami świecenia, w tym także płynnym przejściem pomiędzy poszczególnymi kolorami.

colour-changing-led-2

Lampa jest w pełni bezprzewodowa, gdyż zasilają ją trzy baterie AAA, a dodatkowo producent załączył do niej pilota sterującego wszystkimi funkcjami. Produkt dostępny jest w cenie 12,95 funtów i spodoba się wszystkim, którzy preferują oryginalne oświetlenie.

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.