Nastrojowy głośnik ze sztucznym płomieniem

Marek Cekaw
Nastrojowy głośnik ze sztucznym płomieniem

Producenci głośników coraz częściej wzbogacają swój sprzęt o dodatkowe efekty wizualne. Tak postąpiła również firma DIKAOU, która opracowała przenośny głośnik wyposażony w sztuczne płomienie. Dzięki nim, tworzy nastrojową atmosferę idealną do kolacji lub wieczornych pogaduszek w ogrodzie.

0

Na rynku przenośnych głośników panuje coraz większa rywalizacja, więc producenci chcąc zainteresować klientów swym sprzętem, muszą im zaoferować coś więcej niż tylko urządzenie do odtwarzania muzyki. Często pojawiają się więc modele wyposażone w systemy generujące efekty świetlne i tak jest w przypadku najnowszego głośnika firmy DIKAOU.

DIKAOU1

Model przypomina z wyglądu lampę ogrodową i taką też ma funkcję. Wyposażono go w 96 diod LED, które dają ciepłe żółte światło w kształcie płomienia. Efekt jest bardzo naturalny i przypomina prawdziwy tańcząc ogień, któremu dodatkowo towarzyszy muzyka. Głośnik ma bowiem technologię Bluetooth 4.2, umożliwiającą sparowanie ze smartfonem lub tabletem i bezprzewodową transmisję muzyki, która emitowana jest następnie poprzez 5 W głośnik.

DIKAOU2

Zainstalowany w nim przetwornik, zapewnia wysoką jakość dźwięku stereofonicznego i został tak zestrojony, by emitować dużą ilość tonów niskich.

DIKAOU3

Niezwykły kształt i dodatkowa funkcjonalność produktu z pewnością zainteresuje wiele osób. Głośnik oferowany jest w cenie 40,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.