Naturalny nawilżacz powietrza sterowany Alexą

Marek Cekaw
Naturalny nawilżacz powietrza sterowany Alexą

Zimą często przydają się nawilżacze powietrza, które wysuszone jest przez pracujące pełną parą ogrzewanie. Ciekawą propozycją takiego nawilżacza może być produkt firmy ALLOMN, który nie tylko ładnie się prezentuje, ale też jest bardzo funkcjonalny.

0

Już sam wygląd produktu jest bardzo oryginalny. Jego obudowę wykonano z naturalnego bambusa i przypomina niewielka beczułkę z otworem w górnej części, przez który wydostaje się wilgotna mgiełka.

ALLOMN1

W jej wnętrzu znajduje się zbiornik na wodę o pojemności 320 ml, który według producenta pozwala nawilżaczowi pracować przez około 40 godzin, a jego wydajność wystarcza do pomieszczenia o powierzchni 30 metrów. Urządzenie jest ultradźwiękowe, więc jest nie tylko bardzo ciche, ale też niezwykle wydajne. A jeśli do wody dodamy olejków aromatycznych, wtedy staje się dyfuzorem zapachów. Dodatkową jego zaletą jest podświetlenie LED, które oferuje siedem kolorów do wyboru i tworzy odpowiedni nastrój.

ALLOMN2

Sprzęt ma oczywiście funkcję automatycznego wyłączenia, która w tym wypadku jest bardzo rozbudowana. Jest bowiem aż osiem grup ustawień timera. Natomiast gdy woda się skończy, sprzęt wyłącza się automatycznie.

Produkt dostępny jest w cenie 50,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.