Nowe urządzenia marki Kärcher

Damian Jaroszewski
Nowe urządzenia marki Kärcher

Sześć urządzeń pojawiło się w nowej ofercie firmy Kärcher. Są to odkurzacz z linii eco!ogic, parownica, froterka, myjka wysokociśnieniowa z serii X-Range, odkurzacz parowy i odkurzacz workowy. Wszystkie są już dostępne na polskim rynku.

1

Odkurzacz eco!ogic WD 5.800

To uniwersalny model z klasy komfort. Powstał po to, aby usuwać wodę oraz zanieczyszczenia suche i mokre. Wyposażony jest w filtr typu cartridge, a także ssawę podłogową i szczelinową. Ma także funkcję wydmuchiwania, więc może posłużyć do usuwania liści z podjazdów i trawników. Sprzęt w normalnym trybie pobiera 1000 watów energii. Można go przełączyć w tryb eco, w którym zużycie prądu spada do 660 watów. Jego orientacyjna cena to 680 złotych.

Odkurzacz eco!ogic WD 5.800

Odkurzacz eco!ogic WD 5.800

Odkurzacz workowy VC 6300

Został wyposażony w liczne systemy, które mają ułatwić korzystanie z niego. Producent zwraca szczególną uwagę na zmianę ssawek QuickClick, obrotowy pierścień EasySlider, elektroniczną regulację siły ssania oraz wyłącznik stand-by na uchwycie. Za sprzęt trzeba zapłacić mniej więcej 1000 złotych.

Odkurzacz workowy VC 6300

Odkurzacz workowy VC 6300

Odkurzacz parowy SV 1902

Urządzenie może zbierać zarówno suche, jaki mokre zanieczyszczenia. Dodatkowo może usunąć wodę, a przy pomocy pary czyści wodoodporne powierzchnie. Ma system czyszczenia zasysanego powietrza z zarodników, grzybów, pyłków i roztoczy. Producent zapewnia, że można go używać do czyszczenia podłóg oraz armatury kuchennej i łazienkowej. Niestety cena nie jest zbyt niska. Odkurzacz kosztuje mniej więcej 2400 złotych.

Odkurzacz parowy SV 1902

Odkurzacz parowy SV 1902

Myjka ciśnieniowa K7.800 eco!ogic X-Range

Jest to sprzęt skierowany do najbardziej wymagających użytkowników. Myjka pozwala na ustawienie maksymalnej temperatury 60 st. Celsjusza oraz ciśnienie w zakresie od 20 aż do 160 barów. Graniczne zużycie wody to 600 litrów na godzinę. Dzięki systemowi Plug ‘n’ Clean można szybko wymieniać środek czyszczący, a QuickConnect ułatwia podłączanie węża wysokociśnieniowego i pistoletu spryskującego. W wyposażeniu standardowym użytkownik znajdzie: pistolet spryskujący, 12-metrowy zielony wąż wysokociśnieniowy, dyszę Variopower i dyszę rotacyjną, szczotkę myjącą jak również wbudowany filtr wody. Cena myjki nie została jeszcze podana.

Myjka ciśnieniowa K7.800 eco!ogic X-Range

Myjka ciśnieniowa K7.800 eco!ogic X-Range

Froterka FP 303

Przeznaczona jest do pielęgnacji podłóg drewnianych, laminowanych, kamiennych i linoleum. Wszystkie pyły oraz resztki wosku są na bieżąco zasysane do specjalnej, zamykanej torbie filtracyjnej. Poza tym froterka ma ergonomiczny uchwyt i niewielką wagę, więc powinna być po prostu wygodna. Jej cena to mniej więcej 780 złotych.

Froterka FP 303

Froterka FP 303

Parownica SC 5.800

Przy jej pomocy można czyścić powierzchnię podłóg i okien, kabiny prysznicowe, sanitariaty, armaturę łazienkową, a nawet piekarniki i okapy. Wyposażona jest w 1,5-litrowy zbiornik, który można wyjąć i napełnić bez konieczności wyłączania urządzenia. Firma Kärcher zapewnia, że do używania parownicy nie potrzeba żadnych środków czyszczących. Na wyposażeniu standardowo znajdują się: zestaw do czyszczenia podłóg, dysza ręczna, dysza do detali, dysza Power, okrągła szczotka, wąż parowy z pistoletem, ściągaczka do okien oraz zestaw ściereczek.

Parownica SC 5.800

Parownica SC 5.800

źródło: Kärcher

Waszym zdaniem

siro00

Ja ostatnio zakupiłem parownice karcher sc 2.550
Nakręciłem filmik
https://www.youtube.com/watch?v=uuGvGuV_fpw&list=UUnqeUotnjn5RV6J8AO7zJKg

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.