Nowy Roku Streaming Stick+ rywalem dla Apple TV 4K

Marek Cekaw
Nowy Roku Streaming Stick+ rywalem dla Apple TV 4K

Zapowiedź urządzenia Aplpe TV 4K zaktywowała konkurencję do działania. Firma Roku zapowiedziała stworzenie nowej wersji produktu Roku Streaming Stick+, obsługującego standard 4K HDR.

0

Wzrost popularności nowoczesnych telewizorów 4K wspierających technologię HDR sprawił, że producenci urządzeń zapewniających dostęp do treści, zaczęli zapowiadać nowe urządzenia, pozwalające w pełni wykorzystać ten sprzęt. Całkiem niedawno Apple zapowiedziało nowy model Apple TV 4K, teraz własny sprzęt zapowiada firma Roku.

Znany producent przygotowuje nową wersję produktu Roku Streaming Stick+ z 4K HDR. Póki co szczegóły techniczne sprzętu nie są jeszcze znane. Mówi się jednak, że jego rynkowa premiera miałaby się odbyć jeszcze tej jesieni.

Roku Streaming Stick+ 4K HDR nie jest jedynym z produktów planowanych przez tę firmę. Przedsiębiorstwo pracuje jeszcze nad własnym inteligentnym głośnikiem z cyfrowym asystentem. Roku chce przy jego pomocy rywalizować z Amazonem oraz Google, które podobne produkty mają w swej ofercie już od jakiegoś czasu.

Roku Streaming Stick1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane