Odkurzacz Moneual UV-C wytrzepie poduszki i kanapy

Marek Cekaw
Odkurzacz Moneual UV-C wytrzepie poduszki i kanapy

Sprzątając mieszkanie często zaniedbujemy poduszki oraz kanapy, które są swoistym zbiornikiem kurzu, bakterii oraz roztoczy. Zwykły odkurzacz nie poradzi sobie z takim problemem, dlatego powstał Moneual UV-C.

0

Jest to poręczny odkurzacz o mocy 600 W, który jednak nie posprząta nam mieszkania, gdyż nie taki jest jego główny cel. To urządzenie zaprojektowano bowiem do zupełnie innego zadania, a jest nim czyszczenie poduszek oraz powierzchni naszych kanap i foteli.

Maszyna może funkcjonować w trzech trybach pracy, mianowicie odkurzanie; trzepanie oraz sterylizacja UV; odkurzanie i sterylizacja UV; lub sama tylko sterylizacja.

Zastanawiacie się zapewne dlaczego wspomniałem o trzepaniu, przecież odkurzacze nie posiadają takiej funkcji. Ten jednak posiada, gdyż wyposażono go w płytę wibracyjną wykonującą 3600 ruchów na minutę, która powoduje unoszenie się kurzu, wciąganego automatycznie do odkurzacza. Naturalnie nic z wciąganych cząsteczek nie wydostaje się na zewnątrz, gdyż zapobiega temu bardzo efektywny filtr wychwytujący nawet najmniejsze drobinki kurzu i alergenów.

Dodatkową zaletą sprzętu jest lampa UV zapewniająca sterylizację czyszczonego przedmiotu. Producent chwali się, że w ciągu zaledwie jednej sekundy zabijane jest 99 procent bakterii i alergenów, a przy tym jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne, gdyż odkurzacz posiada automatyczny czujnik wykrywający rodzaj czyszczonej powierzchni i odłączający lampę UV, gdy nie jest ona potrzebna. Moneual UV-C jest więc odkurzaczem idealnym dla wszystkich alergików.

Sprzęt kosztuje 180 dolarów i dostępny jest na stronie producenta.

moneual-staubsauger-hc6001

moneual-staubsauger-hc6002

moneual-staubsauger-hc6003

Źródło: Moneualusa.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.