Odkurzacz wodny MPM Bora

Adam Kwiatkowski
Odkurzacz wodny MPM Bora

W sezonie grzewczym śluzówki dróg oddechowych są wysuszone, przez co dolegliwości osób uczulonych nasilają się. Swobodny oddech umożliwia czyste i odpowiednio wilgotne powietrze w mieszkaniu. W jego zapewnieniu pomoże jeden z nowych modeli odkurzaczy Bora firmy MPM

0

W powietrzu wraz z kurzem unoszą się liczne mikroorganizmy i pyłki, które podrażniają drogi oddechowe osób uczulonych. Roztocza wywołujące reakcje alergiczne rozwijają się w domowym otoczeniu, ponieważ żywią się między innymi złuszczonym naskórkiem. Ogrzewane powietrze dodatkowo wysusza śluzówki, co potęguje dyskomfort alergików.

Dla osób nadwrażliwych pomocne mogą być odkurzacze wodne, w ofercie MPM pojawiły się dwa modele linii Bora. Umożliwiają one pozbycie się kurzu z otoczenia, i jednocześnie zapewniają świeże i nawilżone powietrze w domu.

Wszystkie modele Bora wyposażone są w dwa filtry, które eliminują kurz i zapobiegają jego unoszeniu się w powietrzu. Pierwszym z nich jest filtr wodny. Zanieczyszczenia podczas odkurzania zasysane są do zbiornika z wodą, następnie powietrze filtrowane jest z pozostałych drobinek kurzu przez filtr HEPA, gwarantujący niemal pełne zatrzymanie alergenów z powietrza. Wydmuchiwane powietrze jest czyste i nawilżone. Ponadto filtr można skropić olejkiem, dzięki czemu w pomieszczeniach unosić się będzie przyjemny, świeży zapach.

Filtr wodny eliminuje konieczność zakupu worków na kurz. Bora 3 posiada możliwość regulacji pracy odkurzacza, a oba nowe modele Bora 1 (MOD 11) i 3 (MOD 13) wyposażono w szereg końcówek do różnych powierzchni. 

Ceny odkurzaczy MPM Bora MOD 11, w sklepach internetowych zaczynają się od 599 zł

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane