Okapy Amica Zen

Michał Wójcik
Okapy Amica Zen

W zeszłym miesiącu, pisaliśmy o nagrodzonych wyróżnieniem red dot piekarnikach Zen produkcji firmy Amica. Jak się okazuje seria ta zostaje poszerzona o kominowe okapy kuchenne. Przypomnijmy, że linia nawiązuje do filozofii Zen, która zakłada, że że radości i szczęścia nie trzeba szukać wyłącznie w wielkich sprawach, ale można je osiągnąć za sprawą rzetelnego wykonywania nawet drobnych codziennych czynności.

0

Podobnie jak piekarniki, tak i okapy będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Zen Black można zakupić już w tej chwili, natomiast Zen White pojawi się na rynku, w styczniu. Modele wyposażono w trzy aluminiowe filtry tłuszczu, 5-stopniowy wentylator, diodowe oświetlenie, elektroniczny wyświetlacz i sterowanie soft touch. Okapy mogą pracować w dwóch trybach: pochłaniacza i wentylatora. Sprzęt wyposażono również w funkcję wyłączenia czasowego oraz wskaźnik nasycenia filtrów.

Według zapewnień producenta, to ostatnie rozwiązanie ułatwia efektywność pracy urządzenia, w odpowiednim czasie sygnalizując konieczność wymiany filtra.

Na stronie zenstore.pl istnieje możliwość zaaranżowania własnej kuchni poprzez poprzez dobór ulubionego koloru ścian, frontów szafek kuchennych i blatów oraz frontu wyspy.

Parametry techniczne:
- Wysokość: 62-100 cm
- Szerokość: 90 cm
- Głębokość: 50 cm
- Moc całkowita: 210 W
- Maksymalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 58 dB
- Minimalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 35 dB
- Średnica wylotu powietrza: 12 cm

Okapy Amica Zen, kosztują około 2 000 złotych.

Źródło: Amica

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.