Panasonic ES-ED93: gładka depilacja pod prysznicem

Jakub Kornacki
Panasonic ES-ED93: gładka depilacja pod prysznicem

Nowo zaprezentowany depilator Panasonic ES-ED93 pozwoli skutecznie usunąć zbędne owłosienie z ciała kobiety. Praca urządzenia jest błyskawiczna, a przede wszystkim skuteczna i delikatna.

0

Panasonic ES-ED93 zastosowano głowicę z dwoma dyskami, dzięki czemu żaden, nawet najmniejszy i najcieńszy włosek nie zostanie ominięty. W skład obydwu dysków wchodzi łącznie 48 pęset, które szybko i skutecznie eliminują zbędne owłosienie. Głowica została opracowana w taki sposób, aby swobodnie obracać się w promieniu 60o. Dostosowuje się ona do kształtu ciała użytkowniczki, a manewrowanie urządzeniem i dojście do trudno dostępnych nigdy nie było tak łatwe.

ko1

Depilacja z użyciem Panasonic ES-ED93 może następować na dwa sposoby. Użytkowniczka może golić się na sucho, a także na mokro, z użyciem pianki lub żelu. Producent podpowiada, aby nałożyć żel bezpośrednio na głowicę urządzenia. W ten sposób wytworzona zostanie delikatna piana, która gromadzić się będzie bezpośrednio przy niepożądanych włoskach, które następnie będą wyrywane od razu z cebulkami.

ko

Panasonic ES-ED93 zastosowano specjalny ochraniacz skóry. Podczas pracy urządzenie przytrzymuje skórę, dzięki czemu nie jest ona w żaden sposób ciągnięta ani podrażniana. Skóra pozostaje bardzo gładka na długi okres czasu. Na wyposażeniu zestawu znajdziemy pięć funkcjonalnych nasadek, które wyeliminują zbędne owłosienie z różnych części ciała. Podczas pracy urządzenia specjalna dioda LED będzie podświetlała skórę, aby dojrzeć i usunąć każdy, nawet najmniejszy włosek.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.