Panasonic LUMIX DMC-TZ100: kompaktowy aparat rodzinny

Jakub Kornacki
Panasonic LUMIX DMC-TZ100: kompaktowy aparat rodzinny

Niewielkich rozmiarów kompaktowy aparat fotograficzny Panasonic LUMIX DMC-TZ100 jest funkcjonalnym urządzeniem, które oferuje dużo możliwości. Szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych zapewnia szczegółowe, piękne ujęcia fotograficzne.

2

Panasonic LUMIX DMC-TZ100 jest uniwersalnym aparatem fotograficznym dla całej rodziny. Model został zaprojektowany w taki sposób, aby zachować równowagę pomiędzy funkcjonalnością, a mocą. Sercem urządzenia jest potężna, 1-calowy matryca MOS o rozdzielczości 20-megapiksela, która gwarantuje, że każda fotografia będzie wyjątkowo szczegółowa, ostra i wyrazista, a także barwna. Producent gwarantuje bardzo dobre ujęcia nawet podczas słabych warunków oświetleniowych.

by1

Panasonic LUMIX DMC-TZ100 wyposażono również w krystalicznie wyraźny obiektyw zmiennoogniskowy LEICA, który charakteryzuje się stylowym i zgrabnym kształtem. To dobre rozwiązanie dla fotografów, którzy lubią wykonywać zdjęcia w podróży i pracować z aparatem mobilnie. Zaawansowany technologicznie produkt oferuje 10-krotny zoom optyczny. Obiektyw daje niesamowitą swobodę fotografii w zakresie od 25 do 250 mm.

by2

Panasonic LUMIX DMC-TZ100 oferuje wiele funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań., Jednym z nich jest opcja Post Focus, dzięki której użytkownik może ustawić ostrość w dowolnym miejscu, tuż po wykonaniu fotografii. Oprócz wykonywania standardowych zdjęć, aparat pozwala na rejestrowanie filmu wideo o najwyższym standardzie rozdzielczości 4K Ultra HD. Zdjęcia można wykonywać również w jakości 4K Photo z prędkością 30 klatek na sekundę.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

alicja.kiersznowska00

Znam aparat, wylądował po świętach u mojej siostry. Dobry prezent, fajny i łątwy, a zdjęcia są mega ostre i super odwzorowujące kolory!

jedrzej.tarnawski00

Nie wiem, który już lepszy tz100, tz80, czy nawet tz60, a jeszcze przecież nowy się pojawił :D

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.