Philips 4000 - seria automatycznych ekspresów ciśnieniowych

Jakub Kornacki
Philips 4000 - seria automatycznych ekspresów ciśnieniowych

Philips 4000 jest najnowszą serią automatycznych ekspresów ciśnieniowych do kawy, która właśnie pojawiła się na rynku. Flagowy model kolekcji to innowacyjna maszyna wyposażona w przełącznik kawy, która jest w stanie przygotować espresso oraz napój o smaku kawy przelewowej.

0

Firma Philips od kilkudziesięciu lat wdrąża innowacyjne rozwiązania w zakresie parzenia kawy, stale udoskonalając swoje urządzenia. Najnowsza seria automatycznych ekspresów ciśnieniowych Philips 4000 zawiera szereg technologicznych rozwiązań, które ułatwiają parzenie kawy, a także oferują szereg funkcjonalnych rozwiązań. Wśród nich można wyróżnić wyjmowany blok zaparzający czy młynki do mielenia ziaren wykonane w 100% z ceramiki.fh

Flagowy model kolekcji, ekspres Philips 4000 jest innowacyjną maszyną, która jest w stanie zaparzyć klasyczne espresso oraz kawę przelewową. Jest to możliwe za sprawą nowatorskiego rozwiązania w postaci przełącznika kawy. Dzięki niemu espresso może zostać zamienione w standardową kawę. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które lubią smak i aromat kawy przelewowej. W tym celu wystarczy jedynie przesunąć dźwignię urządzenia, a maszyna automatycznie dostosuje odpowiednie ciśnienie podczas zaparzania ulubionego napoju. fh1

Przełącznik kawy pozwala uzyskać różne efekty: wysokiego ciśnienia dla klasycznego espresso oraz niskiego (około dwóch barów) dla uzyskania smaku kawy przelewowej. Wykorzystanie ceramicznych młynków do mielenia ziaren kawy umożliwia wydobycie z nich pełni smaku oraz głębi niepowtarzalnego aromatu. Warto zaznaczyć, że automatyczne ekspresy ciśnieniowe są proste w obsłudze i łatwe w konserwacji. 

Automatyczne ekspresy ciśnieniowe serii Philips 4000 są już dostępne w sprzedaży. Ich przykładowe ceny wynoszą 2689 zł (model HD8847/09) oraz 2469 zł (model HD8844/09).

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.