Philips Hue Beyond: inteligentna lampa stołowa

Marek Cekaw
Philips Hue Beyond: inteligentna lampa stołowa

Żarówki Philips Hue są już doskonale znane i chętnie kupowane przez osoby, które chcą mieć funkcjonalne oświetlenie domowe. Holenderska firma ma jednak w swej ofercie także inne produkty wyposażone w tę technologię, a jednym z nich jest stołowa lampa Philips Hue Beyond.

0

Jest to niewielka lampa o bardzo ciekawym wzornictwie, która została wyposażona w oświetlenie systemu Hue. Ma wbudowane inteligentne żarówki oraz moduł bezprzewodowej łączności zapewniający komunikację z urządzeniami mobilnymi. Dzięki specjalnej aplikacji, użytkownik może kontrolować żarówki, ściemniać je, a także zmieniać temperaturę barwy światła. Oczywiście, by uzyskać pełną funkcjonalność, należy dokupić dedykowany mostek, sprzedawany oddzielnie. Philips Hue Beyond, podobnie jak inne żarówki tego producenta, współpracuje z Alexą oraz Google Assistant, więc może być kontrolowane głosem.

Philips Hue Beyond2

To co wyróżnia ten produkt na tle innych, to dwa niezależne źródła światła: jedno w górnej, drugie w dolnej części. Taka konstrukcja sprawia, że użytkownik ma pełną dowolność w wyborze kolorystyki oświetlenia, oddzielnej dla każdego z modułów. Dodatkowo lampa ma regulowaną wysokość.

Philips Hue Beyond3

Philips Hue Beyond dostępny jest w cenie 200 dolarów.

Philips Hue Beyond1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.